TOPLANTI & KONFERANS 

Bayburt’ta iş arkadaşlarınız ile veya kurumsal olarak toplu yemek vermek istediğinizde aklınıza gelecek ilk yer şüphesiz Bayburt Otel‘dir. Şimdiye kadar bir çok 300 kişilik toplu yemeklere başarıyla imza atmıştır ve hep ilk tercih edilen mekan olmuştur. Bunun yanında iş toplantısı veya vereceğiniz her hangi bir seminerinizi ve toplantılarınızı toplantı salonlarımızda verebilir, otelimizin kendi bünyesinde bulunan profesyonel ekibinden tam destek alabilirsiniz.

DETAYLARA GOZ AT

Bayburt Otel_Konferans_2

DUGUN/BALAYI PAKETI

Bayburt Otel_Balayı

Bayburt Otel’in ”Beyaz Saray” salonunda Düğün yemeklerinizi, nişanlarınızı ve Kınalarınızı en iyi şekilde yapabilir, kendi bünyemizdeki profesyonel personelimizden hizmet alabilirsiniz.  Ve ayrıca, hayatınızın en mutlu anını unutulmaz kılmak istiyorsanız, Bayburt Otel’in size sunmuş olduğu muhteşem ”Düğün/Balayı Paketi”ne de göz geçirmenizi tavsiye ederiz.

DETAYLARA GOZ AT

FITNESS & SPA

-ÇOK YAKINDA HİZMETİNİZDE- Sağlıklı bir yaşam ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz ve bir nebze de olsa iş temposundan uzaklaşabilmeniz için Bayburt Otel sizlere Fitness, Sauna ve Geleneksel Türk Hamamı gibi aktiviteleri ücretsiz sunmaktadır.

FITNESS & SPA SAYFASINA GIT

Bayburt Otel_Fitness Spa

Tüm hizmetlerimiz profesyoneldir…