Otel Bayburt Konaklama; şehrin merkezinde, Bayburt’un tam girişinde, Trabzon, Erzurum ve Çaykara yollarının birleştiği kavşakta yer alır.

Bayburt‘tun en büyük, en iyi ve en temiz oteli olarak ön plana çıkan Bayburt otel, sadece Bayburt’ta değil, çevre illerde de kendinden söz ettirmektedir.

Yaptığı hizmetler ve aldığı geri bildirimler karşısında büyüme ihtiyacı hisseden ve buna istinaden 2. bloğunu da bitirip hizmete açan Bayburt Otel, 3. Bloğunu da en kısa sürede bitirip hizmete açacaktır.

Şuan da 90 Oda (40 Suit 1+1 ve 50 Standart Oda), 180 yatak kapasitesiyle hizmet veren Otel, temizlik konusunda daha önce hiç görmediğiniz ve göremeyeceğiniz kadar titiz ve profesyoneldir. Temizlikte en dikkat çekici özellik ise odalara ayakkabı ile girilmemesidir. Odalara ya kendi terliklerinizi ile yada odalarda bulunan terlik veya tek kullanımlık bez terlik ile girilmesi, otel konseptine adeta bir yenilik getiriyor ve bu özellikten misafirlerimiz son derece memnun kalıyor.

Oda fiyatlarına dahil muhteşem 90 çeşit sıcak ve soğuk açık büfe kahvaltı ile yöresel tüm lezzetleri tatma şansını bulabilirken bunun yanında sizde otel müşterisi olmadan ailenizle beraber gelip leziz bir kahvaltı yapabilir, dostlarınız ile beraber o aile ortamında harika bir kahvaltı yapma şansını bulabilirsiniz. Ayrıca bu hizmeti başarıyla veren Otel’in kendi bünyemizdeki profesyonel ve güler yüzlü personellerimizdir.

Otel’de 300 kişilik kahvaltı salonu, terasta harika manzaralı 200 kişilik restoran, güzel vakit geçirmeniz için 75 kişilik Film-Tv izleme salonu ve toplantılarınızı yapabileceğiniz 100 kişilik toplantı ve seminer salonu bulunmaktadır.

Bayburt’ta iş arkadaşlarınız ile veya kurumsal olarak toplu yemek vermek istediğinizde aklınıza gelecek ilk yer şüphesiz Bayburt Otel‘dir. Şimdiye kadar bir çok 300 kişilik toplu yemeklere başarıyla imza atmış ve hep ilk tercih edilen mekan olmuştur. Bunun yanında iş toplantısı veya vereceğiniz her hangi bir seminerinizi ve toplantılarınızı toplantı salonlarımızda verebilir, otelimizin kendi bünyesindeki profesyonel ekibinden tam destek alabilirsiniz.

Ayrıca; Sağlıklı bir yaşam ve günün yorgunluğunuzu üzerinizden atabilmeniz için ve iş temposundan bir nebze de olsa uzaklaşabilmek için Bayburt Otel sizlere Fitness, Sauna ve Geleneksel Türk Hamamı gibi aktiviteleri ücretsiz sunmaktadır.

Bütün bu güzelliklerin ve özelliklerin yanında;

– Hergün günlük oda temizleme hizmeti,
– Çamaşırhane – Çamaşır yıkama hizmeti,
– Ütü hizmeti,
– 24 Saat ücretsiz oda servisi
– Sınırsız Fiber İnternet
– Klima
– Ücretsiz 100 Kişilik kendine ait otoparkı

Ve ayrıca Otelimiz misafirlerimize, Bayburt İlimizin Tarihi ve Kültürel miraslarına ulaşım imkanını sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Tabi engelli misafirlerimiz içinde otelimizde tam teşkilatlı ”Engelli Suit Odası” mevcuttur.

Ve son olarak, son yıllarda Bayburt’a yapılan en iyi yatırım olarak adından söz ettiren ”Bayburt Otel” hem yıllardır şehrimizde var olan bir eksikliği gidermiş, hem de Bayburt’a yeni bir vizyon katarak Bayburt’un ileriye dönük adımlar atmasına vesile olmuştur.